Naše káva

V naší kavárně Bianco Caffé si můžete pochutnat na opravdu kvalitní italské kávě značky Manuel Caffé. Káva Manuel je vyhlášena svou lahodnou chutí. Věříme, že Vás káva Manuel přesvědčí právě svou chutí, kvalitou a podmaní si Vás.

Manuel Caffé
Káva Manuel Caffé je na našem trhu již od roku 2000 a od té doby si získává srdce všech milovníků kávy, občasných konzumentů, ale hlavně odborníků, majitelů nejrůznějších restaurací a prvotřídních kaváren. Jejich hlavní důraz je kladen, stejně jako u samotného Manuel Caffé, na prvotřídní kvalitu a čerstvost kávy.

Historie kávy Manuel
Rodinná tradice založená na úsilí, duchu iniciativy a spolehlivém instinktu, řízená jedinou vášní: "LÁSKOU KE KÁVĚ". Vše začalo v 50. letech kdy se Giuseppe De Giusti, zakladatel společnosti, začal pracovat jako pražič kávy v jednom podniku v městě Conegliono. Brzy vycítil, že je čas udělat velmi důležité rozhodnutí a s pomocí manželky Bruny otevřel svou pražírnu jménem Manuel Caffé.
Druhá generace De Giusti je reprezentována jmény Emanuele, Mauro a Cristina, kteří se specializovali na rozvojové odvětví podniku, kterému věnovali své studium, schopnosti a novou energii. Takto se vytvořila jedinečná rovnováha mezi inovací a tradicí, v souladu s původní misí podniku, kterou je a navždy bude, potěšit jazýček milovníků kávy svojí jedinečnou kávou.